Поліцейські Чернігівщини разом з рятувальниками провели інтерактивний захід для бахмацьких школярів

новини

Співробітники ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції спільно з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій та медичної служби провели профілактичний захід для учнів бахмацької школи.

Під час спільного інтерактивного уроку працівники ДСНС організували евакуацію учнів зі школи, а медичні працівники навчали дітей надавати першу медичну допомогу. У свою чергу поліцейські ювенальної превенції розповіли школярам правила безпечної поведінки та навчили, як поводитися у разі виявлення підозрілих предметів, боєприпасів та вибухових речовин.

Поліцейські закликали школярів у жодному разі не чіпати вибухонебезпечні предмети або будь-які підозрілі об’єкти і одразу ж телефонувати на 102.

– Школярам «День з поліцейським та рятівником» приніс багато вражень, адже діти могли посидіти за кермом спеціальної техніки, роздивитися обладнання всередині автівок та з перших вуст отримати пояснення його призначення і принципів роботи, – говорить начальниця відділу ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.

Дітям сподобалася зустріч з правоохоронцями, тож і по завершенню заходу вони ставили додаткові запитання про реагування на виклики громадян та загалом про їх роботу.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

поліція
новини