Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.
Сьогодні правоохоронці нагадали дітям про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час відпочинку на річках, озерах, ставках та інших водоймах.
Також ювенальні поліцейські нагадали дітлахам основні правила дорожнього руху та правила мінної безпеки. Вони закликали підростаюче покоління в жодному разі не чіпати підозрілі або вибухонебезпечні предмети та зброю. Правоохоронці підкреслили, що у разі виявлення подібних знахідок дітям потрібно негайно повідомляти дорослим для подальшого звернення до поліції.
Для кращого закріплення у дитячій пам’яті отриманої інформації поліцейські залишили дітям спеціальні пам’ятки з переліком найважливіших правил безпечного дозвілля в літній період.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області