Чернігівська поліція привітала ветеранів Другої світової війни
Напередодні 9 травня поліцейські Чернігівщини разом з головою ветеранської організації на дому привітали фронтовиків з пам’ятним днем.
Голова ради ветеранів органів внутрішніх справ Чернігівщини Іван Маляренко та начальник відділу соціально-гуманітарної роби управління кадрового забезпечення Олег Гончаренко відвідали ветеранів та вручили їм квіти і подарунки.
На сьогоднішній день таких довгожителів у Чернігові залишилося лише троє — Іван Ілліч Іщенко, Андрій Пантелеймонович Задорожко та Григорій Якович Пономаренко.
Фронтовикам не лише дошкуляють старі рани, побутові негаразди та старечі хвороби, часто їм не вистачає простого людського спілкування, щирої розмови, уважного слухача. Тож вони були дуже раді такій поважній компанії та висловлювали слова щирої вдячності.
Попри всі труднощі та негаразди, ветерани не втрачають оптимізму, інтересу до життя, намагаються бути в курсі справ правоохоронного відомства.
З теплими словами привітань від правоохоронців сьогодення на знак поваги та вдячності ветеранам були вручені квіти та подарунки.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області