Екскурсія поліцейським підрозділом: у Ніжинському райуправлінні поліції побували студенти
Поліцейські ознайомили зі специфікою своєї роботи групу першокурсників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Екскурсія розпочалася з презентації інноваційної системи «Custody Records», про роботу та призначення якої розповіла керівник сектору дотримання прав людини Аліна Субота. Вона пояснила важливі аспекти взаємодії поліцейських із затриманими у контексті забезпечення їхніх прав.

Також юні відвідувачі ознайомилися з черговою частиною поліцейського підрозділу. Вони дізналися, як поліція опрацьовує виклики та реагує на повідомлення громадян.

Спеціаліст-криміналіст Ніжинського райуправління поліції продемонстрував студентам вміст криміналістичної валізи. Поліцейський фахівець пояснив призначення основних зразків спеціального приладдя та наочно показав, як щодня користується ним у своїй діяльності.

Наприкінці екскурсії начальниця сектору кадрового забезпечення Ніжинського райуправління поліції Світлана Колесник провела профорієнтаційну бесіду зі студентами. Гості дізналися про умови відбору кандидатів на навчання та подальше працевлаштування у підрозділах Національної поліції.

Хлопці та дівчата залишилися задоволені екскурсією та наголосили, що такі заходи є корисним досвідом для молоді, яка відповідально ставиться до свого майбутнього.