Коропські поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві своєї матері
Поліцейські відділення №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського районного відділу поліції затримали 57-річного мешканця Коропа, який завдав своїй матері смертельні тілесні ушкодження.
21 січня до поліції надійшла інформація про те, що у власній оселі виявлено мертвою жінку з тілесними ушкодженнями.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, оперативники кримінальної поліції, керівництво відділення поліції №1 (смт Короп). Поліцейські встановили, що до вбивства 88-річної місцевої мешканки може бути причетний її син. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння завдав матері низку ударів від яких вона померла.
Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Поліцейські помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
За фактом злочину слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.
Відділ комунікації
поліції Чернігівської області
