Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Кримінальна поліція викрила чернігівця у незаконному зберіганні зброї

Опубліковано 28 січня 2020 року о 17:08

Під час перевірки оперативної інформації в ході санкціонованого обшуку правоохоронці виявили і вилучили у жителя Чернігова два  пістолети з набоями.

27 січня оперативники Чернігівського відділу поліції провели обшук в помешканні чернігівця. Той незаконно зберігав у себе майже сотню набоїв до вогнепальної зброї та два пістолети - один під патрон «Флобера» 4.5 мм, інший калібру 9 мм з явними ознаками переробки для стрільби бойовими набоями.

Також поліція знайшла у чоловіка 300 грамів коноплі та поліетиленовий пакетик з підозрілим порошком невідомого походження. Вилучені предмети і речовини направлені на дослідження.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux