Маленькі щедрувальники привітали поліцейських Чернігівщини зі святами
Сьогодні у Головному управлінні Нацполіції у Чернігівській області відбулося справжнє святкове дійство – музичний сюрприз для поліцейських влаштували підопічні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Хмільниця Чернігівського району.
Дітей та їхніх вихователів особисто зустрів керівник обласної поліції Володимир Нідзельський.
Талановиті хлопчики й дівчатка влаштували справжнє театралізоване музичне дійство – вбрані в оригінальні костюми, дітлахи співали щедрівки, народні пісні, декламували вірші з побажаннями щастя та радості.
– Дуже приємно, що сьогодні діти завітали до нас і так яскраво та весело привітали зі Щедрим вечором. Хочу побажати всім вам міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай на ваших обличчях завжди буде посмішка, а очі сяють від радості, – сказав Володимир Олександрович.
Володимир Нідзельський подякував щедрувальникам за неймовірний виступ, позитивні емоції, святкову атмосферу та вручив всім дітлахам подарунки.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області