Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Менські поліцейські затримали місцевого мешканця за завдання тяжких тілесних ушкоджень жінці

Опубліковано 19 лютого 2025 року о 10:38

Оперативники Менського відділення поліції затримали чоловіка, який в ході сварки тяжко побив свою дружину. Потерпілу госпіталізовано до лікарні, а зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання. 

Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що чоловік завдав своїй дружині тяжких травм. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Менського відділення поліції.

Поліцейські встановили, що між 40-річним чоловіком та жінкою виник конфлікт, в ході якого нападник завдав їй ударів по голові та тілу. Жінку з травмами було госпіталізовано.

Зловмисника поліцейські затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux