Мінна безпека: чернігівські поліцейські та рятувальники нагадали школярам правила, що рятують життя
Ювенальні поліцейські Чернігівського райуправління поліції спільно з працівником державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують цикл уроків з мінної безпеки для школярів.
Днями поліцейські ювенальної превенції спільно з рятувальниками провели урок для учнів 7-х класів Чернігівської школи № 33. Фахівці на макетах показали різні види вибухонебезпечних предметів, нагадали дітям правила поводження із вибухонебезпечними предметами та алгоритм дій у разі їх виявлення. Правоохоронці детально роз’яснили учням, як виглядають знаки, що попереджають про мінну небезпеку.
Демонстрація муляжів вибухонебезпечних предметів викликала неабияку зацікавленість серед школярів.
Крім того, поліцейські нагадали дітям, що у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації необхідно одразу телефонувати на спеціальну лінію 102.
Поліцейські Чернігівщини підкреслюють, що просвітницька діяльність з мінної безпеки залишається надзвичайно актуальною, адже через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для життя від вибухонебезпечних предметів. Тож правоохоронці продовжують регулярні профілактичні зустрічі, перш за все з дітьми та підлітками, та нагадують про те, що дотримання простих правил рятує життя.
