Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Чернігівщині поліція розкрила вбивство пенсіонерки

Опубліковано 09 травня 2018 року о 11:11

Оперативники Менського відділу поліції вирахували та затримали підозрювану у вбивстві старенької бабусі. Лиходійкою виявилася удвічі молодша жителька райцентру, яка затримана.

8 травня у Менській центральній районній лікарні від тяжких травм голови померла менянка 1943 року народження.

Слідчо-оперативна група Менського відділу поліції та досвідчені оперативники швидко встановили та затримали особу, яка здійняла руку на стареньку. Як з’ясували правоохоронці, зранку 8 травня у двір до загиблої прийшла місцева жителька і вдарила господиню по голові невідомим предметом.

Підозрювана затримана в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux