На Чернігівщині суд виніс вирок зловмиснику, який підпалив авто у Ніжинському районі
Згідно з вироком Борзнянського районного суду Чернігівської області 41-річного мешканця Борзни, визнано винним у скоєнні підпалу автомобіля та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років.
Нагадаємо, вночі 30 червня 2025 року до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району. Внаслідок пожежі транспортний засіб зазнав значних пошкоджень.
На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції Ніжинського району, оперативники управління карного розшуку обласної поліції та співробітники кримінального блоку Ніжинського райуправління поліції.
Правоохоронці з’ясували, що причиною загорання авто став умисний підпал.
У результаті проведення комплексу оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетний 41-річний місцевий мешканець.
Поліція затримала зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу).
За матеріалами досудового розслідування Борзнянський районний суд визнав 41-річного зловмисника винним в умисному знищенні чужого майна вчинене шляхом підпалу та призначив покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.
Відділ комунікації
поліції Чернігівської області