Начальник поліції Чернігівщини провів виїзну нараду в Ніжині
Керівництво обласної поліції проаналізувало результати роботи територіального відокремленого підрозділу на основних пріоритетних напрямках.
Сьогодні в Ніжині відбулася виїзна нарада з підведення підсумків роботи Ніжинського районного відділу поліції, відділення поліції №1 (Бахмач), відділення поліції №2 (Бобровиця), відділу поліцейської діяльності №1 (Носівка) та сектору поліцейської діяльності №1 (Борзна) за участю керівника поліції Чернігівщини Володимира Нідзельського, його заступників та керівників профільних управлінь.
Керівництво ГУНП на основі детального аналізу дало оцінку роботі Ніжинського районного відділу поліції за шість місяців 2023 року.
Серед пріоритетних напрямків поліцейської діяльності – оперативне реагування на заяви та повідомлення громадян, розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів.
Ще один важливий аспект – організація роботи блоку превенції. Володимир Нідзельський орієнтував особовий склад територіальних підрозділів поліції на активніше проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо профілактики шахрайств. В пріоритеті також підвищення рівня розкриття нетяжких та майнових злочинів.
Володимир Нідзельський докладно зупинився на основних напрямках діяльності, які потребують активізації, а також окреслив основні здобутки і недопрацювання.
Підбиваючи підсумки, начальник поліції області зорієнтував керівників підрозділів на підвищення рівня поліцейського сервісу в громадах, реалізацію безпекових проєктів. Володимир Нідзельський не оминув увагою і стан дотримання у підрозділах поліції дисципліни та законності.
Після офіційної частини наради керівник поліції області передав для груп реагування патрульної поліції Носівки, Бобровиці та Бахмача сертифікати на новенькі службові автомобілі, а також ноутбуки та планшети.