Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Намагався вихопити у жінки сумку та втік: поліцейські Новгород-Сіверщини оперативно затримали причетного до грабежу

Опубліковано 26 лютого 2025 року о 17:07

Поліція за «гарячими слідами» встановила та розшукала зловмисника, який на вулиці намагався вихопити у місцевої мешканки жіночу сумку з пакетом. Підозрюваного у грабежі затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 
Ввечері 25 лютого до поліції надійшло повідомлення від 20-річної мешканки Новгорода-Сіверського про те, що на одній із вулиць міста до неї підбіг невідомий чоловік та відкрито намагався заволодіти її особистими речами – жіночою сумкою з пакетом, після чого втік. 
За викликом прибули співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції. В ході проведення  оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановили особу, причетну до скоєння злочину. Ним виявився 29-річний місцевий мешканець. 
Правоохоронці затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. 
За цим фактом слідчий Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідує провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану).
Тривають слідчі дії.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux