Поліцейські ювенальної превенції продовжують проводити профілактичну роботу в навчальних закладах області.
З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини черговий інформаційно-просвітницький захід поліції для дітей відбувся у Старобасанській гімназії-інтернаті. Сюди завітали поліцейські ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції.
Захід мав на меті підвищення рівня обізнаності дітей у сфері захисту їх прав та інтересів. Це сприятиме створенню безпечного дитячого середовища.
Також поліцейські розповіли, як можна отримати правову та психологічну допомогу. Останнє має особливе значення для мешканців Старої Басані – одного з тих сіл, де люди зазнали поневірянь під час тимчасової російської окупації навесні нинішнього року.
Воєнні реалії сьогодення раптово втрутилися і в перебіг просвітницького заходу поліції в гімназії-інтернаті: поліцейські та вихованці закладу мусили спускатися в укриття, аби перечекати повітряну тривогу.
![](1.jpg)