На Чернігівщині поліція розшукала подружжя грибників, які заблукали в лісі

новини

Поліція Сосницького району за допомогою квадрокоптера оперативно знайшла чоловіка і жінку, які пішли в ліс по гриби й не змогли знайти дорогу назад.

До Сосницького відділення поліції надійшло повідомлення від рятувальників, що в лісі заблукала подружня пара грибників і в телефонному режимі громадяни просили допомоги.

Ситуація ускладнювалася тим, що подружжя приїхало на тихе полювання автомобілем і вони переживали, що за час їх відсутності зловмисники могли викрасти з салону майно чи саму автівку.

Поліція отримала від подружжя орієнтовні координати їх місця знаходження в лісі поблизу села Чорнотичи. Поліція Сосницького відділення разом із громадськістю виїхали на пошуки й за допомогою квадрокоптера досить швидко знайшли двох жителів Менського району, які заблукали.

Поліцейські службовим автомобілем доставили громадян до місця стоянки їх автівки.

Правоохоронці вкотре закликають шанувальників збирання грибів користуватися в лісі компасом, помічати на місцевості якісь орієнтири, що допоможуть знайти дорогу назад. Також варто мати при собі мобільний телефон аби в разі потреби вийти на зв'язок з поліцією, рятувальниками чи родичами. Бережіть себе!

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області