Ніжинка, яку госпіталізували з підозрою на коронавірус, не мала контактів з носіями хвороби

новини

Вчора до Ніжинського відділення поліції надійшло повідомлення про термінову госпіталізацію місцевої жительки. За словами жінки, вона нібито після перебування в Італії захворіла на коронавірус. Інформація не підтвердилася.

38-річну жінку з підозрою на коронавірус було госпіталізовано до інфекційного відділення Ніжинської міської лікарні 18 березня. Пацієнтка повідомила, що три дні тому нібито повернулася в Україну з Італії. Правоохоронці одразу взяли під охорону периметр інфекційного відділення та почали вживати відповідні заходи реагування.

Потрібно було негайно встановити коло осіб, з якими контактувала пацієнтка після повернення з-за кордону, для подальшої обсервації цих людей. Однак правоохоронці розпочали з уточнення дати повернення хворої з Італії. З’ясувалося, що жінка ніколи не була за кордоном та навіть не має закордонного паспорту.

Медики відібрали у жінки зразки крові та направили їх до лабораторії в Київ для проведення тесту на коронавірус. Поліція продовжує охороняти інфекційне відділення лікарні. У залежності від результатів тестування жінки, поліція буде корегувати свої подальші дії відповідно до норм чинного законодавства.

Нагадаємо, що в Чернігівській області немає підтверджених фактів захворювання на коронавірус.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

поліція
новини