Прилуцькі поліцейські встановлюють обставини смерті дитини у породіллі

новини

Слідчі Прилуцького відділу поліції відкрили кримінальне провадження за статтею неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником. Чому померла дитина в медичному закладі, буде встановлено в ході досудового розслідування.

24 червня до поліції звернулася із заявою мешканка Ічні. За її словами внаслідок непрофесійних дій працівників лікарні, її дочка народила дитину мертвою. На місці події обставили трагедії з’ясовувала слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції. Нині триває судово-медична експертиза.

Відомості про подію того ж дня були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Поліцейські проводять слідчі дії у рамках розслідування провадження, відкритого за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому). Її санкція передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

поліція
діти