У Прилуках поліція ознайомила громаду з ходом розслідування смерті неповнолітнього хлопця

новини

Сьогодні у Прилуках тимчасово виконуючий обов’язки начальника Прилуцького відділу поліції Сергій Сторожук зустрівся з місцевою громадою та розповів, на якому етапі перебуває розслідування смерті підлітка на залізничних коліях. На зустрічі також було присутнє керівництво ГУНП в Чернігівській області.

Керівник Прилуцької поліції Сергій Сторожук розказав присутнім про те, що зробила поліція в рамках розслідування кримінального провадження та домовився з громадою про наступну зустріч у четвер. Очікується, що до того часу правоохоронці отримають перші результати судово-медичної експертизи, яка має встановити причини смерті неповнолітнього хлопчика.

Попередня правова кваліфікація, за якою було відкрито провадження — ч.3 ст.276 Кримінального кодексу України (порушення експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людей).

Усі матеріали кримінального провадження передані до Головного слідчого управління, де їх вивченням займається група досвідчених слідчих.

Нагадаємо:  розслідування обставин смерті хлопця перебуває на контролі голови Національної поліції України, воно буде публічним і об’єктивним.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області