Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Новгород-Сіверщини спільно з військовими ОК «Північ» передали гуманітарну допомогу мешканцям прикордоння з агресором

Опубліковано 17 квітня 2025 року о 14:03

Напередодні Великодня ювенальні поліцейські Новгород-Сіверського районного відділу поліції спільно з військовослужбовцями оперативного командування «Північ» вчергове відвідали низку населених пунктів поблизу кордону з країною-агресором та надали підтримку родинам, які залишаються мешкати у зоні підвищеного ризику.

Спільна ініціатива керівництва поліції Новгород-Сіверщини та командування військ ОК «Північ» була успішно реалізована завдяки підтримці міжнародних благодійників – амбасадора Едуарда Бураша зі Словаччини та волонтерки Сани Ханке з Німеччини, а також партнера – ерцгерцога Франца Володимира фон Габсбурга-Лотрингена.

Особливу увагу в ході своєї поїздки прикордонням поліцейські, військовослужбовці та волонтери приділили забезпеченню потреб родин із дітьми, адже вони потребують додаткової турботи. Учасники гуманітарної місії передали місцевим мешканцям продуктові набори, засоби гігієни та речі першої необхідності.

Загалом в ході цього передсвяткового візиту благодійників 90 дітей віком від 6 до 18 років, а також дорослі члени родин з прикордонних сіл отримали майже пів тонни смаколиків, побутових речей та предметів гігієни.

Поліцейські та військові також провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями зони підвищеного ризику, нагадавши про можливість евакуації у більш безпечні громади та про важливість дотримання правил безпеки в умовах воєнного стану.

Поліція нагадує мешканцям прикордоння з країною-агресором: шановні громадяни, якщо ви бажаєте евакуюватися, звертайтеся за телефоном 099-200-17-98 або на лінію 102.


Відділ комунікації
поліції Чернігівської області

1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux