Проведення таких заходів для дітлахів повністю підтримав керівник обласної поліції Володимир Нідзельський та первинна профспілкова організація в Чернігівській області.
Вчорашній майстер-клас відвідали особливі гості – діти загиблих поліцейських.
За словами начальника відділу психологічного забезпечення поліції області Оксани Полегешко, внаслідок збройної агресії рф багато людей отримують як фізичні, так і психічні травми. Останні є досить небезпечними в довгостроковій перспективі. Якщо не виявити їх вчасно, вони можуть нашаровуватися та поглиблюватися. Діти є найвразливішою категорією, тому потребують більше уваги та підтримки саме «тут і зараз».
– Арт-терапія вважається найбільш безпечним та цікавим методом для дітей. Творчі дії допомагають правильно проживати негативний досвід та створюють позитивний настрій. Навіть коли відсутнє бажання щось створювати зараз, психолог знаходить те заняття, яке включить дитину в творчий процес. Діти можуть малювати, створювати свічки, грати в ігри тощо, – відзначила Оксана Полегешко.
Також в рамках програми відділ організації соціальної роботи організував для хлопців профорієнтаційний захід у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Відвідувачі зустрілися з начальником ліцею, який провів екскурсію та розказав дітям про перспективи навчання.
Подібні арт-терапевтичні заходи поліцейських психологів проводяться в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
