До Дня поліції відділ ювенальної превенції анонсував дитячий конкурс малюнків «Країна моєї мрії». У кожному районі області діти взяли участь у конкурсі, який тривав з 23 по 30 червня. З нагоди свята ювенальні поліцейські обрали переможців конкурсу.
Анонси про дитячий конкурс малюнків були поширені в соцмережах, після чого діти передавали свої роботи поліцейським ювенальної превенції територіальних підрозділів. Після цього малюнки були направлені до відділу ювенальної превенції області для обрання переможців конкурсу.
- Робіт багато і всі вони чудові, бо малюнки створили талановиті дітлахи. Більшість робіт – патріотичного змісту, де квітуча Україна, але є й такі від яких щемить серце, адже на них реалії нашого сьогодення – війна. Деякі роботи були присвячені саме працівникам ювенальної превенції. І це не дивно, адже ювенальні поліцейські завжди поруч з дітьми.
Обирати переможців серед таких гарних робіт було дуже складно. Ми враховували все: і ідею малюнка, і вік дитини, і підхід до оформлення. Врешті решт, після декількох днів активних обговорювань по кожному малюнку, ми обрали переможців, які посіли перше, друге та третє місця, – говорить керівник ювеналньої превенції поліції Чернігівщини Оксана Огненко.
1 місце – Дворецька Софія (16 років) м. Корюківка;
2 місце – Одинець Микита (15 років) м. Чернігів;
3 місце – Юркова Софія (14 років) смт. Ріпки.
Враховуючи, що красивих малюнків було багато, поліцейські вирішили заохотити не тільки трьох переможців. За перше та друге місця дітям будуть вручені геймерські навушники, а за третє місце – набір для творчості та м'яка іграшка. Подарунки вже прямують до адресатів. Дякуємо за участь у конкурсі!
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області