Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайських дій, внаслідок яких мешканець Талалаївської громади втратив майже 40 тисяч гривень.
9 травня по допомогу до поліції Прилуцького району звернувся 47-річний мешканець Талалаївської громади. Чоловік розповів поліцейським, що перерахував незнайомцю майже 40 тисяч гривень в якості попередньої оплати за поштові марки та конверти.
Товару потерпілий так і не отримав, а недобросовісний продавець після надходження до нього коштів припинив відповідати на спроби зв’язатися з ним.
За цим фактом поліцейські розслідують кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Тривають слідчо-розшукові дії.
Поліція закликає громадян, які здійснюють покупки в Інтернеті, розраховуватися за товар виключно після його отримання.
Розкажіть про ці та інші схеми шахрайства своїм родичам і близьким, особливо літнім людям.
Нагадаємо, що кіберполіція радить обмежити поширення в соціальних мережах своїх особистих даних, а також застерігає від фішингових посилань, зокрема для збору інформації про банківські картки і подальшого привласнення грошей, а також отримання авторизаційних даних акаунтів.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області