В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками
Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.
В Чернігові наряд патрульної поліції виявив 30-річного місцевого мешканця, який мав при собі поліетиленовий пакунок, всередині якого були згортки заклеєні клейкою стрічкою.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції. В ході невідкладного обшуку у підозрюваного поліцейські виявили та вилучили близько 30 згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору.
Вилучені речовини поліція направила на проведення експертних досліджень.
Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.
Наразі слідчий Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Законодавством такі протиправні дії караються позбавлення волі на строк до десяти років.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації
поліції Чернігівської області