Поліцейські ювенальної превенції спільно зі співробітниками кінологічної служби поліції провели профілактичну зустріч та показовий захід у одному із закладів Чернігова, де наразі організовано літній відпочинок дітей.
На початку зустрічі перед дітьми виступила начальниця відділу ювенальної превенції обласної поліції Оксана Огненко. Вона поцікавилась у них: чи всі знають, хто такий ювенальний поліцейський? Які його завдання та функції? На що діти жваво відповідали та вступали в дискусію.
Поліцейська обговорила з дітьми низку безпекових питань — перш за все, такі, що пов’язані з відлунням нещодавньої російської окупації частини Чернігівщини. Мова, передусім, про основи безпечної поведінки при виявленні підозрілих або вибухових предметів.
Яскравою сторінкою зустрічі поліції з дітьми стала показова програма, підготовлена поліцейськими-кінологами з їхніми чотирилапими вихованцями. Правоохоронці продемонстрували дітлахам виконання службовими собаками команд із загального курсу дресирування, затримання ймовірного злочинця, а також пошук аналога наркотичних речовин.
Також офіцер познайомив малечу з цуценям бельгійської вівчарки, яке народилося у Кінологічному центрі поліції Чернігівщини якраз під час ворожої облоги міста і його постійних обстрілів російськими військами. Поліцейські дали песикові ім'я "Газ".
Оксана Огненко пояснила, що вона з колегами не випадково обрали саме такий формат зустрічі з дітьми. Добра атмосфера і розваги з собаками — це перевірений метод позитивного психологічного впливу на людей. Після спілкування та ігор з тваринами діти заспокоюються та легше переносять стрес.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області