Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Чернігівська поліція презентувала громадам свої ефективні безпекові проекти
Опубліковано 31 березня 2021 року о 16:36

Сьогодні начальник Управління превентивної діяльності поліції Чернігівської області Олексій Дяговець взяв участь в онлайн-конференції з представниками 34-х органів місцевого самоврядування.

Захід був присвячений співпраці поліції з населенням для створення умов безпечного середовища. Правоохоронці постійно комунікують як з новообраними керівниками громад, так і з досвідченими представниками органів місцевого самоврядування.

Учасники заходу обговорили хід реалізації та розвиток конкретних проектів у громадах, які сприяють безпеці і правопорядку. Зокрема, проект «Поліцейський офіцер громади», обласну систему відеоспостереження «Мережа безпеки», а також низку інших ініціатив та превентивних заходів.

Поліція підтримує різноманітні програми правового виховання, пропагує правові знання та здоровий спосіб життя в освітніх закладах; проводить серед населення широкомасштабну інформаційну кампанію, щоб убезпечити громадян від найпоширеніших шахрайських схем.

– Відкрита і тісна співпраця поліції та громади – вкрай важливий фактор для створення безпечного середовища. Таку модель поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, називають англомовним  терміном community policing. Вона побудована на принципах постійної комунікації та індивідуального підходу до вирішення місцевих проблем у взаємодії з населенням та відповідними органами влади. Поліція може ефективно здійснювати свою правоохоронну функцію лише за умови постійної взаємодії та комунікації з населенням. Нині органи місцевого самоврядування активно долучаються до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» та відкривають поліцейські станції. Станції демонструють, що поліція справді стала ближчою до людей та вийшла на новий рівень взаємодії з громадою, – говорить Олексій Дяговець.

Правоохоронці й надалі залучатимуть громадськість до розбудови соціально важливих безпекових проектів, що спрямовані на охорону прав і свобод кожної людини,  протидію злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux